Εμείς και Αυτοί
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Περί ανέμων και υδάτων...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...

Πήγαινε κάτω 
+4
Alefantos
michosm13
SlfTh3Chl3f
Rocky
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΔευ Νοε 03, 2008 1:46 pm

Γράψτε τι σημαίνει το Ψευδώνυμό σας, το Avatar σας και η υπογραφή σας... Μην ξεχνάτε να ξαναγράφετε εδώ κάθε φορά που αλλάζετε ένα από τα παραπάνω!!!
Λοιπόν...
Το ψευδώνυμό μου είναι Φιλότιμος... Έτσι με έβγαλαν τα παιδιά κατα την διάρκεια της περσινής τετραήμερης εξαιτίας των ανέκδωτων που έλεγα...
Το Avatar μου είναι μια φωτογραφία που έφτιαξα για ιερό σκοπό... Cool
Και τέλος η υπογραφή μου είναι το μότο μου εμπνευσμένο από ένα τραγούδι των βορείων αστεριών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 32
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΔευ Νοε 03, 2008 2:07 pm

Ωραίο topic!
Λοιπόν... το ψευδώνυμό μου είναι το παρατσούκλι μου εδώ και κάτι χρόνια (SifTheChief).Μου το είχε βρει ένα γαμάτο παιδί.Μου το πε,μου άρεσε κι από τότε το χο κράτησει.Βέβαια για να φαίνεται πιο ώραιο και να έχει λίγο μυστηριο το έχω παραλάξει λίγο.Έτσι το e γράφεται με 3 και to i γράφεται με μικρο L.

Η υπογραφή μου είναι κλεμμένη από το S1ngles (το πρώτο) και ειναι κάτι το οποίο θα ήθελα να το έχουν όλοι στο νου τους.Όσο για την πρώτη μου υπογραφή (Dance is silent poetry), την είχα δει σε ένα βίντεο χορού στο youtube, μου άρεσε κι έτσι την υιοθέτησα, σαν υπογραφή και σαν άποψη.

Όσο για το Avatar μου,είναι η Hollow Mask του Ichigo από το Anime Bleach.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SlfTh3Chl3f στις Τρι Νοε 04, 2008 5:56 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ:Ψευδονυμο,Avatar και υπογραφη..   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΔευ Νοε 03, 2008 3:16 pm

Οσο για μενα,το ψευδονυμο μου ειναι Kendoka.Στα Ιαπωνικα,Kendoka σημαινει αυτος που κανει Kendo.Ναι,κανω Kendo.τεσπα,η pic ειναι ενα μικρο πλασματακι με ενα τεραστιο οπλο,μου θυμιζει κατι που μου ειχε πει το μωρο μου,και μ αρεσει πολυ!! υπογραφη δεν εχω..ακομα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 32
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 04, 2008 5:58 am

Τι είναι το kendo?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 04, 2008 10:16 am

Το Michos ειναι απο το Μιχαλης,το Μ απο το Μιντζας και το 13 για τον Παναθηναϊκο.
Η φωτο ειναι ο flippy απο το Happy Tree Friends,μια υπερβολικα καμενη σειρα
Η υπογραφη δηλωνει το status μου στο forum και τους σεβνταδες που περνω τον τελευταιο καιρο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MichosM13 στις Παρ Νοε 07, 2008 10:49 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ:Ψευδονυμο,Avatar και υπογραφη..   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 04, 2008 3:17 pm

SlfTh3Chl3f έγραψε:
Τι είναι το kendo?


Ειναι Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... 60226 και θα με δειρει ο Θανος....χιχι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 32
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 04, 2008 3:21 pm

Kendoka..!! έγραψε:
SlfTh3Chl3f έγραψε:
Τι είναι το kendo?


Ειναι Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... 60226 και θα με δειρει ο Θανος....χιχι!!

Ε πες μου τι είναι σε ότι post σε βολεύει ι στείλε μου personnal message.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 04, 2008 3:45 pm

Κοιτα,αυτο που υποτιθεται οτι κανει ο Tom Cruise στο Last Samurai..βεβαια κοροιδευει τον κοσμο,αλλα τεσπα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alefantos
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
Alefantos


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο (το αυθεντικο)
Points : 0
Registration date : 05/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤετ Νοε 05, 2008 1:45 pm

To nick, βγηκε για τις προπονητικες μου ικανοτητες Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Αβαταρ, ο Colin McRae (R.I.P.)

Υπογραφη, το σχολιο μου για τον αμυντικο της Ρεαλ, και απο κατω, χμ, κατι δικα μου, με καποια που εχω μπλεξει :evil:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greenwebfans.gr
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΠαρ Νοε 07, 2008 10:49 pm

Η προσθηκη του "χαλαρα" στην υπογραφη δηλωνει κατι που εγινε την ωρα της Κουτσουμπα την Παρασκευη 07/11.Ρωτηστε τον unonoctimum να σας πει τι εγινε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΣαβ Νοε 08, 2008 12:28 am

εμενα το avatar ειναι ο aragorn απο to lord of the rings στο οποιο ειμαι πολυ πορομενος οσο για την υπογραφη ειναι το pc μου(φιγουρα ζιλεπστε!! Wink Razz )το ονομα gorgopodaros μου το ειχαν βγαλει κατι φιλοι επειδη τρεχω γρηγορα Razz και επειδη ηταν το ψευδονημο του aragorn στο lotr με το οποιο ειμαι πολυ πορομενος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΔευ Νοε 10, 2008 8:18 am

Ωραία! Μπράβο παιδιά! Αντε να γράψουν και οι υπόλοιποι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤετ Νοε 12, 2008 7:19 am

Η υπογραφη μου αλλαξε.Το καινουριο κομματι ειναι παραφραση καποιων στιχων του Αγγελακα και για μενα δηλωνει οτι για να γινεις αντρας πρεπει να φας και καμμια χυλοπιτα απο κοπελα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤετ Νοε 12, 2008 7:20 am

Για να μην στεναχωριεσαι θα σου πω πληροφοριακα οτι εγώ μέχρι στιγμής έχω φάει δύο... Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤετ Νοε 12, 2008 7:26 am

Φχαριστω ρε.ουτως ή αλλως,ποτε δεν ειναι ολα οπως τα θελουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΣαβ Νοε 15, 2008 5:56 am

Λοιπον,η υπογραφη και το αβαταρ μου αλλαξαν.Η αλαγη ειναι το "Τιθορεα Fans Gate 13".
Αυτος ειναι ο συνδεσμος φιλαθλων Παναθηναϊκου του χωριου μου,της Τιθορεας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 25, 2008 6:20 am

λοιπον... το ψευδωνυμο: alex13ever= alex γτ με λενε αλεξανδρα κ ολοι μ οι φιλοι μ ε φωναζουν αλεξ..13 γτ ειμαι ΠΑΝΑ8Α κ το ever γτ 8α ειμαι ΠΑΝΑ8Α for ever!!!!!!
Το avatar ειναι η Bellatrix Lestrange απο τον Χαρι ποτερ 5,κ μ αρεσει τρελα σαν φυσιογνωμια κ παι3ιμο η Helena Bonham Carter παρολο π παιζει την κακια της υπο8εσης!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 25, 2008 7:30 am

Το νεο κομματι της υπογραφης ειναι επινοηση της Χρυσας.Το κοριτσι δν ειχε τι να κανει και εβγαζε σεξουαλικα παρατσουκλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 32
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 25, 2008 3:03 pm

MichosM13 έγραψε:
Το νεο κομματι της υπογραφης ειναι επινοηση της Χρυσας.Το κοριτσι δν ειχε τι να κανει και εβγαζε σεξουαλικα παρατσουκλια

Το Not a coward anymore θεωρείται σεξουαλικό παρατσούκλι;Πάντως συγχαρητήρια Smile

alex13ever έγραψε:
Το avatar ειναι η Bellatrix Lestrange απο τον Χαρι ποτερ 5,κ μ αρεσει τρελα σαν φυσιογνωμια κ παι3ιμο η Helena Bonham Carter παρολο π παιζει την κακια της υπο8εσης!!!!

Η ταινία του 5ου βιβλίου πάντως ήταν χάλια.Το μόνο πράγμα που μου άρεσε σε όλη την ταινία ήταν το ψυχοπαθές γέλιο της Bellatrix.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 32
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤρι Νοε 25, 2008 3:09 pm

Α επίσης να προσθέσω για το νέο μου avatar.Είναι ο Shanks από το one piece ένας από τους 4 yonkou(great emperors).Όλο το πλήρωμα του luffy αξίζει όσο αυτός μοναχός του.
(αλλά να μου πεις τι κάθομαι και σας λέω lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤετ Νοε 26, 2008 6:07 am

SlfTh3Chl3f έγραψε:
MichosM13 έγραψε:
Το νεο κομματι της υπογραφης ειναι επινοηση της Χρυσας.Το κοριτσι δν ειχε τι να κανει και εβγαζε σεξουαλικα παρατσουκλια

Το Not a coward anymore θεωρείται σεξουαλικό παρατσούκλι;Πάντως συγχαρητήρια Smile


Λοιπον,αυτο πηγαινε σε αλλη υπογραφη,η οποια δν κρατησε ουτε μιση μερα.Εχω ορκιστει να μην πω πως βγηκε η νεα υπογραφη οποτε μην κανετε αδικο κοπο και ρωτησετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΤετ Νοε 26, 2008 2:08 pm

ναι,εχει ορκιστει πως ουτε με βασανιστηρια δεν θα ομολογησει... οποτε μν ρωτατε!!!!!!!
MichosM13 έγραψε:
SlfTh3Chl3f έγραψε:
MichosM13 έγραψε:
Το νεο κομματι της υπογραφης ειναι επινοηση της Χρυσας.Το κοριτσι δν ειχε τι να κανει και εβγαζε σεξουαλικα παρατσουκλια

Το Not a coward anymore θεωρείται σεξουαλικό παρατσούκλι;Πάντως συγχαρητήρια Smile


Λοιπον,αυτο πηγαινε σε αλλη υπογραφη,η οποια δν κρατησε ουτε μιση μερα.Εχω ορκιστει να μην πω πως βγηκε η νεα υπογραφη οποτε μην κανετε αδικο κοπο και ρωτησετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 7:37 am

παιδες,αλλα3ε η υπογραφη.... και το αβαταρ... η υπογραφη παει στον Α... ο οποιος εχει καταφερει ν αμε κανει ευτυχισμενη οσο δν παει... κ τ αφιερωνω το wonderwall των oasis γτ ειναι απο τ ααγαπημενα κομματια μας... το αβαταρ ειναι μια εικονα απο google, κ μ αρεσει πολυ,ειναι αυτο π 8α 8ελα καποτε να κανω.. just kiss under the rain..

ΥΓ=μν παρε3ηγειτε,συνηθως δν ειμαι τοσο γλυκαναλατη,αλλα μια φορα ερωτευεται κανεις τοσο πολυ! ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ!!!!!!! Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... 910773
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 7:40 am

φυσικα και σεβομαστε την κατασταση σου.Ειπαμε εμεις τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
????????
Επισκέπτης




Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...   Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 8:05 am

ε,το ειπα μιχαλη μου,σε περιπτωση π καποιος π δν με 3ερει θεωρουσε οτι ειμαι καμια χαζοχαρουμενη κοπελιτσα..
MichosM13 έγραψε:
φυσικα και σεβομαστε την κατασταση σου.Ειπαμε εμεις τιποτα?
Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή... 706468
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ψευδώνυμο,Avatar και υπογραφή...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εμείς και Αυτοί :: Επικαιρότητα :: Προσωπικά-
Μετάβαση σε: