Εμείς και Αυτοί
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Περί ανέμων και υδάτων...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Χωσ'τα...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 6:41 am

Αυτό το τόπικ είναι αφιερωμένο στην εκτόνωση... Τα χώνουμε σε όποιον γουστάρουμε... (Δεν χρειάζεται να κρατάμε τα προσχήματα εδώ) Χώστε τα ελεύθερα και χωρίς κανέναν δισταγμό...

Υ.Γ. Προσοχή μην προσβάλλουμε τα μέλη του φόρουμ... Σεβασμός στους ομοίους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 6:59 am

Και ΓΑΜΩ τα τόπικ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θάνο σε Χωσ'τα... 572741

Λοιπόν,για αρχή τα χώνω στο Μόγγολο.Αυτόν τον μαλάκα θέλω να τον σπάσω στο ξύλο!!!Βέβαια,και πολλοί άλλοι το θέλουν αυτό...Είναι τέρμα γρόθος,μαλάκας,σπασαρχίδης και ό,τι άλλο υπάρχει!!!Όποτε παίζουμε βόλεϊ μας το χαλάει,όποτε παίζουμε ποδόσαφαιρο κάνει μαλακίες,μες στην τάξη κάνει και λέει ακατάπαυστα μαλακίες...Δεν τον αντέχω άλλο!!!!Άντε πια να μέινει από απουσίες να ησυχάσουμε!!!
Α,ξέχασω να εξηγήσω αυτό με τις απουσίες...Αυτός λείπει σχεδόν πάντα την πρώτη ώρα και συχνά φεύγει την τελευταία αλλά άγνωστο πώς,καταφέρνει να μην μένει από απουσίες!!!Κάτι έχει πάρει το αυτί μου ότι έχει ένα θείο στη Δευτεροβάθμια αλλά δεν ξέρω αν οι φήμες αληθεύουν...


Είμαι ο Μιχάλης και μόλις τελ...ε,ξεθύμανα ήθελα να πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 7:38 am

Χαίρομαι που σου αρέσει Μιχάλη και συμφωνώ με αυτά που λες...

Εγώ θα ήθελα να τα χώσω λιγάκι στον Μουντάκη... Έλεος ρε... Λες και δεν με ξέρει... Πήγα να δηλώσω για τον στίβο... Να τρέξω στα 600 μέτρα... Και με έπριξε ρωτώντας με αν είμαι σίγουρος και αν το θέλω και τέτοια... Έλεος ρε φίλε... Γαμιέμαι στη γθμναστική κάθε μέρα και φαίνεται... Και με ρωτάς 100 φορές αν είμαι σίγουρος να τρέξω? Την κυρα-βαγγελιώ μου μέσα δηλαδή...

Είμαι ο Θάνος και μόλις ξεθύμανα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
AlexandRa..
Στρατηγός
Στρατηγός
AlexandRa..


Αριθμός μηνυμάτων : 430
Ηλικία : 31
Τόπος : pantou k pou8ena
Points : 413
Registration date : 22/02/2009

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 7:55 am

καλα,ε,αυτο το τοπικ χρειαζομουν 8ανο! Λοιπον..απο που να αρχισω παιδια??? το βρηκα!!!! απο την Παναγη,την "καλη" μας φιλολογο!!!!!!!!!!!! αυτη η γυναικα απλα δεν υπαρχει,ειναι απλα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ..... δλδ τι να πει κανεις??? που ανααα8εμα αν εχει κανει σεξ τα τελεταια..... 50 χρονια,δεν ε3ηγειται αλλιως η συμπεριφορα της!!!!!!!!

ειμαι η Ανωνυμη, και ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ,γιατι υπαρχουν τοσοι αν8ρωποι π 8ελω να τους τα χωσω,που δεν 8α εφταναν 10.000 σελιδες αυτου τ τοπικ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexandRa..
Στρατηγός
Στρατηγός
AlexandRa..


Αριθμός μηνυμάτων : 430
Ηλικία : 31
Τόπος : pantou k pou8ena
Points : 413
Registration date : 22/02/2009

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 8:11 am

επισης,3εχασ να τα χωσω στην Αν. και την Η. γιατι την ωρα των 8ρησκευτικων με ψεκασαν χωρις να το παρω ειδηση με ανδρικη κολωνια και μετα βρομουσα σαν γουρουνι! ιου! ΑΑ!! και επισης 8ελω πολυ να κανω κιμα την μουρη του Μανου Κ. που τοσους μηνες ταλαιπωρει την κολλητη μ,κ ενω αυτος εχει κοπελα τριβεται στην φιλη μου,της δινει ελπιδες κ μετα πεταει το αμιμητο "ομως,τιποτα δνε μπορει να γινει,εχω κοπελα και το 3ερεις...".. λες κ αμα η8ελε τοσο πολυ την φιλη μ,δν 8α μπορουσε να χωρισει ε?!?!!!!!!!!!!!!!!! τελος,8ελω να δωσω μια μπουνια στον Δημητρη Π.,( ο 8ανος 8α μ δει3ει πως,για να ποναει για βδομαδες το κα8ικι! Χωσ'τα... 387164 Χωσ'τα... 387164 Χωσ'τα... 387164 Χωσ'τα... 387164 ) ο οποιος δεν λεει να κανει την γαμημενη πρωτη κινηση με τν φιλη μ την Χρ., κ αυτη περιμενει αιωνιως την ε3ομολογηση αλλα πουυυυ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 10:56 am

none... έγραψε:
επισης,3εχασ να τα χωσω στην Αν. και την Η. γιατι την ωρα των 8ρησκευτικων με ψεκασαν χωρις να το παρω ειδηση με ανδρικη κολωνια και μετα βρομουσα σαν γουρουνι! ιου! ΑΑ!! και επισης 8ελω πολυ να κανω κιμα την μουρη του Μανου Κ. που τοσους μηνες ταλαιπωρει την κολλητη μ,κ ενω αυτος εχει κοπελα τριβεται στην φιλη μου,της δινει ελπιδες κ μετα πεταει το αμιμητο "ομως,τιποτα δνε μπορει να γινει,εχω κοπελα και το 3ερεις...".. λες κ αμα η8ελε τοσο πολυ την φιλη μ,δν 8α μπορουσε να χωρισει ε?!?!!!!!!!!!!!!!!! τελος,8ελω να δωσω μια μπουνια στον Δημητρη Π.,( ο 8ανος 8α μ δει3ει πως,για να ποναει για βδομαδες το κα8ικι! Χωσ'τα... 387164 Χωσ'τα... 387164 Χωσ'τα... 387164 Χωσ'τα... 387164 ) ο οποιος δεν λεει να κανει την γαμημενη πρωτη κινηση με τν φιλη μ την Χρ., κ αυτη περιμενει αιωνιως την ε3ομολογηση αλλα πουυυυ!!!!!!

1. Μηπως ειναι ιδεα της φιλης σου????
2. Και μεις περιμεναμε εξομολογηση..και μειναμε να περιμενουμε.Ειναι χειροτεροι απο εμΑΑΑΑΑΑΣ.αλλα εχει πλακα!!

Εγω θελω να τα χωσω στο μαθηματικο μας που κανει αλγεβρα ,γεωμετρια.ειναι το τσιρακι της διευθιντριας μας,και ΠΟΥ να απεργησει!!!!!!εξ αιτιας του εμεινα για 6αωρο στο σχολειο σημερα!!!!!!!Ημαρτον!!!και,χαρα στο μαθημα που κανει!!!!Και σε 2 ανεγκεφαλες,ηλιθιες συμμαθητριες μου,που το παιζουν και καποιες και πανε να μου την πουν οποτε μπορουν.βεβαια δεν το καταφερνουν Χωσ'τα... 276649 Στις ταπες εχω παρει προσωπικα ιδιεταιρα απο το Θανο!!!! Χωσ'τα... 388994 αλλα θελω πολυ μια μερα να τις πετυχω την ωρα που πηγαινω προπονηση και να τις κανω τοπι στο ξυλο... Χωσ'τα... 206423 Χωσ'τα... 586647
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 12:16 pm

Kendoka..!! έγραψε:
Στις ταπες εχω παρει προσωπικα ιδιεταιρα απο το Θανο!!!!

Ναι ο Θάνος ήταν πάντα καλός στις τάπες.Και στα καρφώματα και στα ριμπάουντ.....

Πάντως ναι είναι καλος στις ταπες και με τη μεταφορική έννοια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 1:12 pm

Ευχαριστώ ρε παιδιά...

Θα ήθελα να τα χώσω λιγάκι στην καθηγήτρια που μας κάνει αγγλικά... Πήγε το πρωί να με πιάσει αδιάβαστο... Να με κοιτάξει με το αυταρχικό ύφος και να πεί: Πάλι αδιάβαστος? Χα! Είχα διαβάσει και της απάντησα και σωστά! Της είπα: Πάρ'τα!!!! Χωσ'τα... 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠεμ Φεβ 26, 2009 12:36 pm

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΣΟ ΘΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΥΦΕΚΙΖΩ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠεμ Φεβ 26, 2009 2:16 pm

Θέλω να τα χώσω σε αυτούς τους ηλίθιους που πάνε και αλλάζουν το σύστημα της Έκθεσης για τις Πανελλαδικές!!!Μα καλά,δεν καταλαβαίνουν ότι το κάνουν χειρότερο για τα παιδιά?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!??!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠαρ Φεβ 27, 2009 7:33 am

Θέλω να τα χώσω σε αυτούς που οργανώνουν την εκδρομή της δευτέρας... Αν και δεν θα πάω πήγα στην συγκέντρωσή τους... Λένε πως δεν μπορούν να βρουν μαγαζί για να πάνε επειδή την Πέμπτη βράδυ είναι κλειστά... Έλεος... Δεν μπορούν να αλλάξουν λίγο το πρόγραμμα και να το κάνουν Παρασκευή???? Πολύ μυαλό θέλει??? Στο τέλος θα πάνε Παπακωνσταντίνου που είχαν πει στην αρχή επειδή δεν θα μπορούν αν βρουν αλλού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠαρ Φεβ 27, 2009 1:18 pm

Επίσης θέλω να τα χώσω στους υπεύθυνους της Βικιπαίδειας... Αν είναι δυνατόν... Να έχουν λήμμα για τον Χατζάρα??? Τίποτα πιο ενδιαφέρον δεν έχουν να βάλλουν και βάζουν τον γρόθο??? Έλεος!!!! Ένσταση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠαρ Μαρ 06, 2009 11:45 am

GAMO THN POYTANA THN TIXI M ME TIS KOLOASKISEIS TIS ALGEVRAS AAAAA
KOLOEKTHETIKI METAVOLI MINES PERNO XRONIA ITANE!!!!!AAAAA Χωσ'τα... 12202 Χωσ'τα... 12202 Χωσ'τα... 12202 Χωσ'τα... 12202 Χωσ'τα... 774468 Χωσ'τα... 34967 Χωσ'τα... 774468 Χωσ'τα... 34967 2 ores kathomai kai lino askiseis kai olo malakies lathi kano! OMG!!!! Ti miso tin ekthetiki metavoli. GAMO TIN PANAGIA TIS GAMO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠαρ Μαρ 06, 2009 12:33 pm

Εγώ θα ήθελα να τα χώσω στο παιδί που βγήκε τρίτος και έτρεχε μαζί μου...
Ρε φίλε... Έλεος πια... Πόση αντοχή μπορεί να έχεις ωστε να ανεβάζω ταχύτητα στα τελευταία μέτρα και εσύ να τρέχεις το ίδιο από την αρχή?? Δεν έχεις καθόλου φιλότιμο? Άσε με να σε περασω!! Έλεος πια... Που έχει πάει όλο το φιλότιμο του κόσμου??
(πληροφοριακά για ένα δευτερολεπτο δεν τον πέρασα τον πούστη...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 4:24 pm

ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ Μ ΜΕ ΤΑ ΚΟΛΟDISCONNECT!!!!ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΕΙ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΩ UNSTOPPABLE ΜΟΥ ΧΩΝΕΙ DISCONNECT!!!! ΑΑΑΑΑΑΑ
ZXVNMDLP

a kai thano vale font wingdings an ginete dn mporei na metafrasei to ZXVNMDLP
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 6:52 am

SlfTh3Chl3f έγραψε:
a kai thano vale font wingdings an ginete dn mporei na metafrasei to ZXVNMDLP

Θα δω τι θα κάνω.... Χωσ'τα... 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 6:54 am

Λοιπόν... Θα ήθελα να τα χώσω λιγάκι στην καθηγήτρια που μου κάνει έκθεση ιδιαίτερα... Αν είναι δυνατόν... Ήμουν άρρωστος και την παρακάλεσα να μην καπνίσει και μου άρχισε το κύρηγμα!!! Και μια άλλη φορά που της είπα να μην καπνίσει άρχισε να λέει πως το γυναικίο μυαλό είναι καλύτερο!! (Με λίγα λόγια με έλεγε βλάκα... Χωσ'τα... 319677 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 7:01 am

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ (Ή ΜΗΠΩΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ?) ΜΟΥ!!! ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ,ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 7:03 am

ΕΠΙΣΗΣ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ...ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ??? Ε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Απρ 25, 2009 8:22 am

Θέλω να τα χώσω στον παλιοτσάτσο τον γάτο της Κατερίνας που μου έκανε την ζωή δύσκολη στο σπίτι της... Ο βλάκας όταν πήγα να φύγω έτρεξε και βγήκε από το σπίτι και εγώ τον κυνηγούσα στην πολυκατοικία στις 1 η ώρα το βράδυ!!! Αφήστε που με δάγκωσε και με γρατζούνισε το κωλογάτι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Απρ 25, 2009 10:04 am

Ντροπη σου να μιλας ετσι για τον τρυφερο γατουλη μου!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΚυρ Απρ 26, 2009 3:46 am

Το τελευταίο πράγμα που είναι ο γάτος σου είναι τρυφερός!!!!
Θέλω να του τα ξαναχώσω επειδή εξαιτίας του ένα βράδυ παραλίγο να με πιάσει ο πατέρας της μέσα στο σπίτι τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΚυρ Απρ 26, 2009 6:04 am

Ελα τωρα,υπερβαλλεις λιγο!δεν φταιει το ζωακι επειδη εμεις φιλιομασταν στιν πορτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexandRa..
Στρατηγός
Στρατηγός
AlexandRa..


Αριθμός μηνυμάτων : 430
Ηλικία : 31
Τόπος : pantou k pou8ena
Points : 413
Registration date : 22/02/2009

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΠεμ Μάης 28, 2009 11:11 am

8α η8ελα πολυ ν ατα χωσω σε ολους τους φιλοσοφους κ στη φιλοσφια γενικοτερα..... διοτι αγαπητοι μου φιλοι,3ερετε γιατι α3ιζει να φιλοσοφουμε??? "γιατι με το να φιλοσοφουμε λαμβανουμε μια βα8υτερη πνευματικη ικανοποιηση της 8εωρητικης κατανοησης..." κ τι υποστηριζε ο Χεγκελ??? "οτι η φιλοσοφια οδηγει στην προοδευτικη ωριμανση και την αυτοσυνειδησια τ πνευματος".... κ πρεπει ν αμα8ω 50 σελιδες με τετοιους ορους!!! εεε,α'ι' στον π0οτσο δλδ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χωσ'τα... 82419 Χωσ'τα... 82419 Χωσ'τα... 12202 Χωσ'τα... 12202 Χωσ'τα... 633741 Χωσ'τα... 633741 Χωσ'τα... 34967 Χωσ'τα... 34967 Χωσ'τα... 15261 Χωσ'τα... 15261
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Χωσ'τα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χωσ'τα...   Χωσ'τα... EmptyΣαβ Ιουν 06, 2009 3:14 am

Θέλω να τα χώσω στην γαμημένη την μοονπυρήνωση που εξαιτίας της δεν μπορώ να κουνηθώ... Αναγκάζομαι να κάνω δίαιτα και έχω χάσει ήδη 4 κιλά... Έχω αδυνατίσει υπερβολικά... Και δεν μπορώ πια να κάνω καθόλου γυμναστική... Ουτε καν να ανεβαίνω σε μηχανάκι γιατί λέει δεν πρέπει να έχω κραδασμούς γιατί μπορεί να πάθω ρήξη σπληνός... ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
 
Χωσ'τα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εμείς και Αυτοί :: Επικαιρότητα :: Προσωπικά-
Μετάβαση σε: